1. Poland
 2. Ochrona zdrowia
 3. Wszystkie produkty Stetoskopy 3M™ Littmann®
 4. Stetoskopy
 5. Stetoskopy klasyczne
 6. Stetoskop 3M™ Littmann® Classic III™, 5912C, Głowica ze stali nierdzewnej, Rurka w kolorze Marine Blue

Stetoskop 3M™ Littmann® Classic III™, 5912C, Głowica ze stali nierdzewnej, Rurka w kolorze Marine Blue

 • 3M ID 7100308191
 • UPC 00707387814168

Monitoruje i pomaga w diagnostyce pacjentów

Wykrywa nieprawidłowe dźwięki i rytmy

Przydatny w gabinecie lekarskim, na oddziale ogólnym i oddziale położniczo-ginekologiczny, w leczeniu ambulatoryjnym lub intensywnej opiece

Zobacz więcej szczegółów
Kolor przewodu Morski błękit
Technologia głowicy Dwustronna
Kolor głowicy Srebrny
Długość całkowita (jednostki metryczne) 69 cm
Wykończenie głowicy Stal nierdzewna

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Monitoruje i pomaga w diagnostyce pacjentów
 • Wykrywa nieprawidłowe dźwięki i rytmy
 • Przydatny w gabinecie lekarskim, na oddziale ogólnym i oddziale położniczo-ginekologiczny, w leczeniu ambulatoryjnym lub intensywnej opiece
 • 5 lat gwarancji
 • Wesołe i żywe kolory - dopasuj kolor i wykończenie do swojego charakteru
 • Przeznaczony do badania dorosłych i dzieci
 • Dwutonowa membrana, dwustronna głowica ze stali nierdzewnej z możliwością zmiany na otwarty lejek
 • Ciepła obwódka zapewnia komfort pacjentowi podczas badania
 • Miękkie oliwki zapewniają optymalny komfort i doskonałą okluzję dźwięku
 • Wyprodukowano w USA bez lateksu kauczuku naturalnego
 • Przewody z satynowym wykończeniem zapobiegają przyklejaniu się do włosów i odzieży
 • Specjalnie opracowana powłoka jest odporna na zarysowania i łatwa do czyszczenia
 • Bardziej elastyczne odczucie i łatwość składania do kieszeni

Kocham twój stetoskop
Kompaktowy i czuły stetoskop Littmann Classic III to doskonałe narzędzie dla lekarzy monitorujących i oceniających dzieci lub dorosłych w niekrytycznych środowiskach. Wyprodukowany z wytrzymałych, a jednocześnie lekkich materiałów, zapewnia wygodę użytkowania przez wiele godzin.

Przewód z satynowym wykończeniem

Formuła przewodów z satynowym wykończeniem w stetoskopach Littmann oznacza, że teraz można oczekiwać takiej samej wydajności, jaką znasz z modelu 3M™ Littmann® Classic III™, ale z bardziej komfortowym i elastycznym wykończeniem, które nie będzie się przyklejać do włosów ani odzieży.

Satynowe wykończenie zapewnia również bardziej elastyczne odczucie, ułatwiające składanie i przechowywanie stetoskopu, dzięki czemu możesz mieć go przy sobie między pacjentami. Specjalnie opracowana powłoka jest łatwa do czyszczenia, odporna na zabrudzenia i zarysowania, co pomaga zachować wygląd i trwałość stetoskopu.

W porównaniu do przewodów bez powłoki, te z satynowym wykończeniem są bardziej miękkie i odporne na plamy, łatwiejsze do czyszczenia i bardziej elastyczne, co ułatwia ich umieszczenie w fartuchu czy uniformie medycznym.

Technologia dwutonowej membrany - wynalazek 3M - pozwala lekarzom słyszeć dźwięki o różnych częstotliwościach, regulując nacisk na część klatki piersiowej. Lekkie naciskanie na czujnik pozwala na słyszenie dźwięków o niskiej częstotliwości, a większe naciskanie na czujnik pozwala na słyszenie dźwięków o wyższej częstotliwości. Ta oszczędzająca czas funkcja pozwala dostarczyć opiekę medyczną pacjentowi, a jednocześnie zapewnia komfort pacjenta dzięki błonie niechłodzącej.

Napięcie na lirze można łatwo dostosować do rozmiaru głowy i komfortu, ściskając lub rozszerzając słuchawki. Miękkie, szczelne nasadki na uszy doskonale dopasowują się do kształtu ucha, zapewniając doskonałe uszczelnienie akustyczne i wygodne dopasowanie. Nasadki na uszy mocno przylegają do końcówek słuchawek , dla zapewnienia bezpieczeństwa, wymagają znacznego wysiłku, aby je zdjąć.

Stetoskop Classic III jest produkowany w USA, co gwarantuje stałą jakość. Zawiera duże i małe miękkie "oliwki" nasadki na uszy, ciepłą obwódkę głowicy oraz instrukcję obsługi.

Proponowane zastosowania
 • Ogólne badanie fizyczne i diagnozowanie

Specyfikacja

Zasoby

Znajdujesz się na stronie internetowej przeznaczonej dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących, w zakresie działania przedsiębiorstwa obrót wyrobami medycznymi.