Wybór profesjonalistów


 • Zbliżenie pediatrycznej strony głowicy stetoskopu 3M Littmann Cardiology III, ukazująca uszczelkę Littmann Quality.

  To nie jest zwykły stetoskop. To Littmann®.

  Każdy stetoskop Littmann® jest zaprojektowany w innowacyjny sposób, wykonany z materiałów najnowszej generacji i jest narzędziem najwyższej jakości.

  Nasza wewnętrzne testy wykazały, że niektóre modele stetoskopów jednej firmy różnią się między sobą przewodnictwem dźwięku, wagą i jakością wykonania. Stetoskopy Littmann® dzięki rygorystycznemu procesowi kontroli jakości łączy ścisła zgodność. Oznacza to, że stetoskopy Littmann® zapewniają niezmienne wysoką jakość badania - każdy w identycznym stopniu.


Oto, co wyróżnia stetoskopy Littmann:

 • Okrągła, niebieskozielona ikona głowicy stetoskopu Littmann z falami dźwiękowymi.

  1. Wysoka wrażliwość dźwięku jest zmienna w różnych modelach, od odpowiedniej do przeprowadzania podstawowego badania fizykalnego do szczegółowej diagnostyki osłuchowej.

 • Okrągła, niebieskozielona ikona dwutonowej membrany stetoskopu Littmann.

  2. Dwutonowa membrana to wynalazek 3M umożliwiający słyszenie dźwięków o róźnych częstotliwościach bez obracania głowicą.

 • Okrągła, niebieskozielona ikona miękkich oliwek stetoskopu Littmann.

  3. Ciasno nałożone, miękkie oliwki dostosowują się indywidualnie do uszu, co w rezultacie daje nam najwyższą jakość słuchania i wygodne dopasowanie.

 • Okrągła, niebieskozielona ikona liry stetoskopu Littmann.

  4. Regulowana lira zapewnia indywidualny komfort i dopasowanie. Zaokrąglone liry dostosowują się do kanaów słuchowych w celu maksymalnej transmisji dźwięku.

 • Okrągła, niebieskozielona ikona przewodów i kabłąka stetoskopu Littmann.

  5. Przewody nowej generacji zapewniają zwiększoną odporność na lipidy skórne i alkohol oraz zmniejszają prawdopodobieństwo zabrudzenia. Wykonane zostały bez dodatku lateksu i ftalanów.

 • Okrągła, niebieskozielona ikona głowicy stetoskopu Littmann.

  6. Precyzyjna głowica została zaprojektowana, aby zapewnić najlepszą jakość dźwięku i być odporną na zadrapania, zniszczenia i zagrożenia związane z codziennym użytkowaniem.

 • Okrągła, niebieskozielona ikona podziałki wagi, ze wskazówką wskazującą niską wagę.

  7. Mały ciężar . Stetoskopy Littmann są jednymi z najlżejszych stetoskopów używanych w świecie medycznym,