Ucz się ze stetoskopami 3M™ Littmann®

Usłysz więcej. Dowiedz się więcej.

Ucz się ze stetoskopami 3M™ Littmann®
Wybierz stetoskop 3M™ Littmann® odpowiedni dla Ciebie.

Wybierz stetoskop wysokiej jakości, który pomoże Ci w nauce osłuchiwania.

Wiesz, że prawidłowe korzystanie ze stetoskopu jest podstawą skutecznej oceny i monitorowania pacjentów i wymaga długotrwałej praktyki. Zacznij naukę od stetoskopu o profesjonalnym poziomie akustyki, który pomoże Ci od samego początku i będzie działał przez wiele lat. Stetoskopy 3M™ Littmann® to najlepszy wybór zarówno dla studentów, jak i lekarzy. Są polecane przez profesorów zarówno do ćwiczeń na sali wykładowej jak i w praktyce klinicznej.

Modele stetoskopów Littmann dla studentów, którzy szukają niezawodnego stetoskopu wysokiej jakości to stetoskop 3M™ Littmann® Classic III™, Stetoskop cyfrowy 3M™ Littmann® CORE i stetoskop 3M™ Littmann® Cardiology IV™. Oba oferują wysoką czułość akustyczną, zwiększony komfort i zaawansowane funkcje oraz są uniwersalne dzięki dwustronnej głowicy — z jednej strony do badania dorosłych z drugiej do badania dzieci. Szeroki zakres kombinacji kolorów przewodu i wykończenia głowicy sprawia, że na pewno znajdziesz stetoskop dostosowany do Twojego stylu.

 

Potrzebujesz pomocy, aby się zdecydować? Pomożemy Ci dokonać wyboru.


Technologia dwutonowej membrany ułatwia naukę korzystania ze stetoskopu.

Technologia dwutonowej membrany to kolejna funkcja, która sprawia, że stetoskopy Classic III oraz Cardiology IV są świetną opcją dla studentów szkolących się w korzystaniu ze stetoskopu. Wynalazek 3M umożliwia usłyszenie dźwięków o różnej częstotliwości bez zmiany pozycji głowicy. Dzięki dostosowaniu nacisku wywieranego na głowicę możesz usłyszeć różne rodzaje dźwięków — mocniejszy nacisk dla dźwięków o wysokiej częstotliwości, a słabszy dla tych o niższej częstotliwości. Dzięki ćwiczeniom nauczysz się, w jaki sposób szybko znaleźć i rozróżnić dźwięki bez zmiany pozycji głowicy.

  • Innovative tunable diaphragms

      Oba stetoskopy są wyposażone w funkcję dwustronnej głowicy z dwutonową membraną zarówno po stronie przeznaczonej do badania dzieci, jak i dorosłych, co oznacza, że potrzebujesz tylko jednego stetoskopu, aby ćwiczyć osłuchiwanie pacjentów z wielu grup wiekowych i rozmiarów. Dodatkowo stronę przeznaczoną dla dzieci można zmienić na tradycyjny lejek dzięki wymianie jednoczęściowej membrany na ciepłą obwódkę, dzięki czemu możesz się również uczyć tej techniki osłuchiwania.

      Znajdź sprzedawcę w pobliżu


Dodatkowe informacje pomagające w nauce obsługi stetoskopu.

Skorzystaj z naszych zasobów przeznaczonych dla studentów, aby uzupełnić wiedzę uzyskaną na sali wykładowej.


  • iTunes Store jest zastrzeżonym znakiem towarowym Apple Inc. Google Play znakiem towarowym Google Inc.