3M™ Littmann® CORE Stetoskop cyfrowy

  • Dostępne opcje
  • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Łączy się z oprogramowaniem Eko, aby wizualizować i udostępniać dźwięki serca

40-krotna amplifikacja (przy częstotliwości szczytowej, w porównaniu z trybem analogowym)

Aktywna redukcja szumów eliminuje niepożądane dźwięki w tle

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
  • Łączy się z oprogramowaniem Eko, aby wizualizować i udostępniać dźwięki serca
  • 40-krotna amplifikacja (przy częstotliwości szczytowej, w porównaniu z trybem analogowym)
  • Aktywna redukcja szumów eliminuje niepożądane dźwięki w tle
  • Przełączaj między analogowymi i wzmocnionymi trybami odsłuchu
  • Miękkie, samouszczelniające oliwki zapewniają doskonałą akustykę i komfort
  • Regulowana dwustronna głowica ze stali nierdzewnej z otwartym lub zamkniętym lejkiem
  • Przeznaczony do stosowania u pacjentów dorosłych i dzieci
  • Zatwierdzone przez FDA i zgodne z HIPAA

Nowa jakość 3M™ Littmann® CORE Digital Stetoskop cyfrowy charakteryzuje się wyjątkową akustyką, komfortem i jakością stetoskopów kardiologicznych Littmann, dodatkowo wzmocnioną wydajną technologią cyfrową. Funkcje, takie jak 40-krotna amplifikacja¹ i aktywna redukcja szumów pomagają w dokładniejszym osłuchiwaniu. Stetoskop 3M Littmann CORE łączy się z oprogramowaniem Eko na urządzeniu typu smart², aby wizualizować, rejestrować i udostępniać dane.

Osłuchiwanie na zupełnie nowym poziomie. Zatwierdzony przez FDA stetoskop 3M Littmann CORE umożliwia przełączanie między trybami osłuchu analogowego i wzmocnionego. Technologia dwutonowej membrany — wynalazek 3M™ — umożliwia słuchanie dźwięków o różnych częstotliwościach poprzez regulację nacisku głowicy. Lekkie naciśnięcie pozwala słuchać dźwięków o niskiej częstotliwości, a mocniejsze dźwięków o wyższej częstotliwości. Miękkie, samouszczelniające oliwki zapewniają dopasowanie do indywidualnego kształtu uszu, optymalny komfort i doskonałą okluzję dźwięku. 3M ™ Littmann® CORE współpracuje z oprogramowaniem Eko na urządzeniach z systemem iOS i Android, umożliwiając zgodne z HIPAA zapisywanie i opisywanie 15, 30, 60 lub 120-sekundowych nagrań na bezpiecznym pulpicie. Utwórz bibliotekę dźwięków serca, aby monitorować postęp choroby lub w celach edukacyjnych, a nawet bezpiecznie udostępniać swoje nagrania współpracownikom. Stetoskop cyfrowy 3M Littmann CORE łączy nasadkę Eko CORE i stetoskop 3M Littmann Cardiology IV. Zapoznaj się z odpowiednimi instrukcjami obsługi, aby uzyskać więcej informacji i wskazówki dotyczące obu produktów. ¹40-krotne wzmocnienie dźwięku porównując tryb analogowy i wspomagany elektronicznie ze wzmocnieniem przy maksymalnej głośności i częstotliwości szczytowej (125 Hz). ²Urządzenie typu smart nie jest częścią zestawu

Specyfikacja

Zasoby

Znajdujesz się na stronie internetowej przeznaczonej dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących, w zakresie działania przedsiębiorstwa obrót wyrobami medycznymi.